بیمارستان های سیرجان ظرفیت پذیرش بیمار کرونایی را ندارند

فت فتو/کرمان فرماندار ویژه سیرجان بیان کرد: بیمارستان های سیرجان ظرفیت پذیرش بیمار کرونای را ندارند. “سهراب بهاالدینی” امروز ۲۱ مردادماه در بازدید از بخش های بیماران کرونایی بیمارستان امام رضا (ع) ضمن قدردانی از تلاش های کادر پزشکی،درمانی و پشتیبانی این بیمارستان گفت: کادر پزشکی و درمانی شهرستان روزهای پرمشغله ای دارند و شبانه روز […]

فت فتو/کرمان فرماندار ویژه سیرجان بیان کرد: بیمارستان های سیرجان ظرفیت پذیرش بیمار کرونای را ندارند.

“سهراب بهاالدینی” امروز ۲۱ مردادماه در بازدید از بخش های بیماران کرونایی بیمارستان امام رضا (ع) ضمن قدردانی از تلاش های کادر پزشکی،درمانی و پشتیبانی این بیمارستان گفت: کادر پزشکی و درمانی شهرستان روزهای پرمشغله ای دارند و شبانه روز برای بهبود بیماران در حال تلاش هستند که زحمات این عزیزان قابل تقدیر و ستایش است.

وی با بیان اینکه بیمارستان های سیرجان ظرفیت پذیرش بیمار کرونای را ندارند، افزود: هدف از این بازدید بررسی روند ارائه خدمات درمانی به بیماران مبتلا به کرونا و بررسی نیازهای بیماران در این بیمارستان بود که خوشبختانه عملکرد و خدمات ارائه شده با توجه به امکانات و تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی  رضایت بخش می باشد و امیدوارم با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری همه جانبه مردم با کادر درمان، بار کاری سنگینی که در حال حاضر بر دوش کادر درمانی است، کاسته شود.

فرماندار سیرجان تصریح کرد: از کلیه شهروندان جهت همراهی با کادر درمان نسبت به رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و  پرهیز از حضور در اجتماعات پرخطر را خواستاریم.

به گزارش فت فتو، و به نقل از روابط عمومی فرمانداری سیرجان، فرماندار ویژه سیرجان به اتفاق معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، رییس دانشکده پزشکی و رئیس بیمارستان امام رضا (ع) در راستای نظارت بر وضعیت شیوع بیماری کرونا و مدیریت شرایط از بخش های بیماران کرونایی بیمارستان امام رضا (ع) بازدید و از تلاش های کادر درمان تقدیر و تشکر کرد.منبع:ایـسنا
? بیمارستان های سیرجان ظرفیت پذیرش بیمار کرونایی را ندارند