بکارگیری اتباع خارجی در باغات پسته راور ممنوع است

رئیس دادگستری شهرستان راور گفت: به زودی و با آغاز فصل پسته چینی کشاورزان راوری از بکارگیری اتباع خارجی امتناع ورزند.  به گزارش پایگاه خبری«نذیر کرمان» به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان راور؛ مسلم کاربخش ۲۱ مردادماه در جلسه پیشگیری از وقوع جرم شهرستان راور با اولویت پیشگیری از سرقت پسته اظهار کرد: هرگونه […]

رئیس دادگستری شهرستان راور گفت: به زودی و با آغاز فصل پسته چینی کشاورزان راوری از بکارگیری اتباع خارجی امتناع ورزند.

 به گزارش پایگاه خبری«نذیر کرمان» به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان راور؛ مسلم کاربخش ۲۱ مردادماه در جلسه پیشگیری از وقوع جرم شهرستان راور با اولویت پیشگیری از سرقت پسته اظهار کرد: هرگونه برداشت، خرید و فروش پسته سبز بدون هماهنگی اداره جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی ممنوع است و همه متهمان که به اتهام سرقت پسته دستگیر شوند تا پایان فصل برداشت محصول بازداشت خواهند بود.

رئیس دادگستری شهرستان راور افزود: باغداران پسته برای کاهش آمار سرقت در فصل برداشت از افراد بومی، فاقد پیشینه کیفری، امین، قابل اعتماد و خوش سابقه برای نگهبانی از باغات خود استفاده نموده و از بکارگیری اتبا‌ع‌ بیگانه در این زمینه خودداری کنند که این امر نقش بسزایی در کاهش آمار سرقت دارد.

 کاربخش تصریح کرد: بر اساس توافق صورت گرفته با مالکین و نمایندگان چاه تلمبه، از ورود افراد فاقد کارت شناسایی نگهبانی به باغ‌ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

انتهای خبر/کمساری
بکارگیری اتباع خارجی در باغات پسته راور ممنوع است

منبع:آرمـان
? بکارگیری اتباع خارجی در باغات پسته راور ممنوع است