بهترین موضع دولت سیزدهم در قبال برجام چیست؟

فت فتو/کرمان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت سیزدهم باید از موضع قدرت پای میز مذاکره بنشیند. دکتر«محمدمهدی زاهدی» در گفت‌وگو با فت فتو، درباره اینکه آیا دولت سیزدهم باید به مذاکرات برجام ادامه دهد یا خیر؟ گفت: ما با مذاکره مشکل نداریم اما مذاکره برای مذاکره را قبول نداریم. مذاکره ای که […]

فت فتو/کرمان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت سیزدهم باید از موضع قدرت پای میز مذاکره بنشیند.

دکتر«محمدمهدی زاهدی» در گفت‌وگو با فت فتو، درباره اینکه آیا دولت سیزدهم باید به مذاکرات برجام ادامه دهد یا خیر؟ گفت: ما با مذاکره مشکل نداریم اما مذاکره برای مذاکره را قبول نداریم. مذاکره ای که برای مطالبه حق باشد را قبول داریم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس یادآوری کرد: ۸ سال وقت کشور در زمینه مذاکرات برجام تلف شد و در این هشت سال نتوانستیم اقتصاد کشور را سروسامان دهیم.

وی با انتقاد از اینکه اقتصاد کشور را به برجام وصل کردیم، تصریح کرد: اگر اقتصاد مقاومتی را دنبال کرده بودیم اکنون وضعیت معیشت مردم، نرخ ارز، تورم و … این‌گونه نبود.

زاهدی بیان کرد: دولت سیزدهم نباید اشتباهات دولت دوازدهم و یازدهم را انجام دهد و از موضع قدرت حاضریم پای میز مذاکره بنشینیم و اگر طرف مقابل امتیازاتی که مقام معظم رهبری و قانون مجلس تعیین کرده اند را بدهد، ما نیز به تعهدات برجامی خود باز می گردیم.

وی از شروط ایران سخن به میان آورد و گفت: همه تحریم ها بدون استثنا برداشته شود و تعهدی طبق قوانین بین المللی داده شود که دیگر اینگونه تحریم ها هرگز بر علیه ایران اعمال نخواهد شد و به طبع ما نیز به تعهدات برجامی خود بر خواهیم گشت.

انتهای پیاممنبع:ایـسنا
? بهترین موضع دولت سیزدهم در قبال برجام چیست؟