بزرگ‌ترین مدرسه کشور به‌نام شهید حاج‌قاسم سلیمانی ساخته می‌شود

کدخبر : ۵۲۳۰۱۷ ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ ۲۱:۰۲:۵۶ وزیر آموزش و پرورش: بنا بر اعلام وزیر آموزش و پرورش، بزرگ‌ترین مدرسه با ۴۲ کلاس و زیربنای آموزشی ۴۰۰۰ مترمربع به‌نام شهید حاج‌قاسم سلیمانی در استان کرمان به بهره‌برداری خواهد رسید. به گزارش نذیر کرمان ​، رضامراد صحرایی در ارتباط تلفنی با دانش‌آموزان که در مراسم افتتاح مدرسه ۱۲ […]

وزیر آموزش و پرورش:

بنا بر اعلام وزیر آموزش و پرورش، بزرگ‌ترین مدرسه با ۴۲ کلاس و زیربنای آموزشی ۴۰۰۰ مترمربع به‌نام شهید حاج‌قاسم سلیمانی در استان کرمان به بهره‌برداری خواهد رسید.


به گزارش

نذیر کرمان


​، رضامراد صحرایی در ارتباط تلفنی با دانش‌آموزان که در مراسم افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه روح‌آباد شهرستان زرند رخ داد، گفت: هر مدرسه‌ای که در کشور ساخته می‌شود، یک امیدستان برای آینده کشور خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه ضمن تشکر از همه نمایندگان مجلس مخصوصاً نماینده مردم زرند و کوه‌بنان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش و پشتکار نماینده محترم مبنی بر توسعه مدرسه‌سازی در شهرستان‌های زرند و کوه‌بنان امروز شاهد افتتاح این مدرسه خوب برای دانش‌آموزان عزیز شهرستان زرند هستیم.

صحرایی در ادامه از مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش به‌عنوان خزانه‌های خوب کشور یاد کرد و گفت: با پشتکار و جهاد شبانه‌روزی مدیران در سنگر مدرسه‌سازی و با حمایت مجلس و نمایندگان در خصوص برنامه توسعه هفتم و اعتبارات مدرسه‌سازی و از آموزش و پرورش، به‌زودی در آینده نزدیک شاهد خدمات دولت مبنی بر ایجاد فضای آموزشی شاد و با نشاط و ایمن برای دانش‌آموزان عزیز استان کرمان و سراسر کشور خواهیم بود و مشکل کمبود فضای آموزشی حل خواهد شدو به استاندارد سرانه فضای آموزشی خواهیم رسید.

وی در ادامه درباره افتتاح بزرگ‌ترین پروژه آموزشی کشور در استان کرمان نیز گفت: در سالگرد سیدالشهدای مقاومت، سردار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، با حضور در استان کرمان، ضمن تجدیدمیثاق با این شهید بزرگوار، بزرگ‌ترین مدرسه با ۴۲ کلاس و زیربنای آموزشی ۴۰۰۰ مترمربع به‌نام شهید حاج‌قاسم سلیمانی در استان کرمان به بهره‌برداری خواهد رسید.

گفتنی است مدرسه ۱۲ کلاسه شهید اندرزگو نیز با زیربنا ۱۶۰۰ مترمربع فضای آموزشی، ساخت ۳۰۰ مترمربع حصار، ۳۰۰۰ مترمربع محوطه‌سازی، سیستم گرمایشی و ۶۰ مترمربع سرویس بهداشتی و آبخوری با اعتباری افزون بر ۱۲ میلیارد تومان توسط خیر محترم و اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان، در روستای روح‌آباد شهرستان زرند ساخته شد و به بهره‌برداری رسید.
آیا این خبر مفید بود؟


بزرگ‌ترین مدرسه کشور به‌نام شهید حاج‌قاسم سلیمانی ساخته می‌شود

منبع: مــوج
? بزرگ‌ترین مدرسه کشور به‌نام شهید حاج‌قاسم سلیمانی ساخته می‌شود