برگزاری اولین همایش یوگا بانوان‌و‌ دختران جامعه کار و تلاش

اولین همایش یوگا بانوان و دختران جامعه کار و تلاش با همکاری کمیته یوگا هیات ورزش های همگانی استان کرمان، کمیته یوگا هیات ورزش کارگری استان کرمان و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری استان در سالن‌ تلاش برگزار شد. به گزارش نذیر کرمان، در همایش با حضور بیتا گرامی مسئول حوزه همگانی اداره کل ورزش و […]

اولین همایش یوگا بانوان و دختران جامعه کار و تلاش با همکاری کمیته یوگا هیات ورزش های همگانی استان کرمان، کمیته یوگا هیات ورزش کارگری استان کرمان و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری استان در سالن‌ تلاش برگزار شد.

به گزارش نذیر کرمان، در همایش با حضور بیتا گرامی مسئول حوزه همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، حمید شیردل دبیر هیات ورزش های همگانی استان ، ندا پورعادلی رئیس کمیته یوگا هیات ورزش کارگری استان کرمان، سارا صدر میرحسینی رئیس کمیته یوگا هیات ورزش های همگانی استان کرمان در محل سالن ورزشی تلاش با حضور بانوان علاقمند و فرزندان دخترشان برگزار گردید.

حمید شیردل دبیر هیات ورزش های همگانی استان کرمان در ابتدای این همایش ضمن ابراز خرسندی از برگزاری رویدادهای ورزشی بانوان ، اظهار داشت: هیات ورزش های همگانی استان، هیات ورزش کارگری و امور بانوان و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان به دنبال دغدغه تقویت ورزش در حوزه بانوان این رویداد ورزشی را با همکاری یکدیگر برگزار کردند.

شیردل افزود: هم افزایی ظرفیت ها و تعامل بین نهادها در پیشرفت و رشد ورزش نقش بسزایی خواهد داشت؛ که هیات ورزشهای همگانی ، هیات ورزش کارگری و شهرداری کرمان در یک تعامل همه جانبه و ارزشمند این رویداد و رویدادهای دیگری در حوزه بانوان و‌کودکان در دستور کار دارند.

دبیر هیات ورزش های همگانی استان کرمان توسعه ورزش یوگا در بین بانوان و دختران را از سیاست ها و اولویت های اصلی هیات ورزش های همگانی عنوان کرد و گفت: این رشته ورزشی پرطرفدار در بین بانوان با شتاب فزاینده ای در حال پیشرفت است و قطعا تقویت فاکتورهای انعطاف پذیری ، تعادل و کمابیش فاکتور قدرت با بهبود توانایی های ذهنی و روانی در استقبال مردم از این رشته ورزشی بی تاثیر نبوده است.
برگزاری اولین همایش یوگا بانوان‌و‌ دختران جامعه کار و تلاش

منبع:یـزدان کـرمان
? برگزاری اولین همایش یوگا بانوان‌و‌ دختران جامعه کار و تلاش