برگزاری اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در مناطق محروم جنوب

اردوی جهادی دانشجویی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در بخش‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی به مدت یک هفته در مناطق محروم جنوب استان کرمان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، گروه جهادی سفیران رهبر بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان با بیش از ۵۰ نفر نیروی جهادی در بخش‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی با […]

اردوی جهادی دانشجویی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در بخش‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی به مدت یک هفته در مناطق محروم جنوب استان کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، گروه جهادی سفیران رهبر بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان با بیش از ۵۰ نفر نیروی جهادی در بخش‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی با حضور در روستای چاه بلوچ و شمس‌گز از توابع شهرستان رودبار جنوب به ارائه خدمت رسانی به مردم این مناطق پرداختند.
گفتنی است از اهداف حضور این گروه جهادی در این مناطق؛ رفع محرومیت و حل مشکلات توسط روستاییان بر اساس شعار مردم برای مردم و ایجاد امید و نشاط بین جوانان و نوجوانان روستا است.
شایان ذکر است در این اردو جمعی از طلاب حوزه علمیه استان به همراه گروه جهادی سفیران رهبر دانشگاه شهید باهنر در زمینه پروژه‌های عمرانی از قبیل ساخت سرویس بهداشتی و حمام و خانه بهداشت، تکمیل فرایند ساختمان مسجد، آموزش احکام و قرآن برای کودکان و نوجوانان، مسابقات ورزشی و برگزاری مراسمات فرهنگی مذهبی برای اهالی روستا فعالیت داشتند.
برگزاری اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در مناطق محروم جنوب

منبع: خــبرگزاری بســیج
? برگزاری اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در مناطق محروم جنوب