باید ظرفیت و توانایی‌های هلال احمر ایران را به دنیا نشان دهیم/ ظرفیت‌های کرمان بسیار بالاست

نذیر کرمان/کرمان نماینده فدراسیون بین المللی صلیب سرخ در منطقه منا(خاورمیانه و شمال افریقا) با اشاره به ظرفیت مرکز آموزش تخصصی و توانبخشی هلال احمر کرمان گفت: استانداردهای برخی موارد در هلال احمر کرمان از سطح بین المللی بالاتر است و باید به دنیا نشان دهیم هلال احمر ایران چه ظرفیت‌ها و توانایی دارد. محمد […]

نذیر کرمان/کرمان نماینده فدراسیون بین المللی صلیب سرخ در منطقه منا(خاورمیانه و شمال افریقا) با اشاره به ظرفیت مرکز آموزش تخصصی و توانبخشی هلال احمر کرمان گفت: استانداردهای برخی موارد در هلال احمر کرمان از سطح بین المللی بالاتر است و باید به دنیا نشان دهیم هلال احمر ایران چه ظرفیت‌ها و توانایی دارد.

محمد رشاد محمد عبدالعزیز امروز هفتم آذرماه در نشست با مدیرعامل و کارکنان هلال احمر استان کرمان با ابراز خرسندی بابت ظرفیت‌های هلال احمر استان اظهار کرد: در بازدیدها دیدیم که در حوزه ستادی، تجهیزات کم نظیری وجود دارد و هلال احمر استان کرمان تجهیزات خوبی دارد که نتیجه هماهنگی و حمایت ستاد، استان و سایر نهادهاست.

وی افزود: کار استان کرمان در واقع رسالت ما در نهضت صلیب سرخ یعنی کمک به افراد در دورترین نقاط است و استان کرمان خدمات را به افرادی در دورترین نقاط ارائه می‌دهد.

وی افزود: شنیده بودم هلال احمر ایران قوی است اما سطح توانایی‌هایی که دیدم، بسیار بالاست و باید از این تجربیات استفاده کنیم و برای این موضوع و گسترش ظرفیت‌ها در فدراسیون کنار شما هستیم.

آمادگی هلال احمر استان کرمان برای ارائه آموزش به کشورهای منطقه

به گزارش نذیر کرمان، رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز در این نشست با اشاره به فعالیت بخش‌های مختلف جمعیت استان اظهار کرد: مرکز آموزش تخصصی امداد و نجات شامل سه بخش آموزش‌های همگانی پیشگیری و آمادگی در برابر مخاطرات طبیعی و انسان ساخت برای عموم،  آموزش تخصصی و آموزش دانشگاهی است و زیرساخت برگزاری دوره آموزشی حضوری و مجازی برای همه گروه‌ها را داریم.

وی افزود: دوره‌های متعدد استانی و کشوری در مدیریت و پاسخگویی به سوانح را برگزار می‌کنیم و آمادگی فراهم کردن امکانات آموزشی برای کشورهای منطقه را داریم و در صورت تکمیل تجهیزات و زیرساخت‌های مرکز، کاملا آماده امدادرسانی در سوانح ریلی و هوایی را خواهیم داشت.

فلاح با اشاره به افزایش توانایی و تجارب نیروهای هلال احمر استان کرمان تصریح کرد: آمادگی اعزام تیم و تجهیزات برپایی درمانگاه و بیمارستان اضطراری در کوتاه ترین زمان ممکن را داریم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: با کمک فدراسیون بین المللی صلیب سرخ می‌توانیم آموزش‌های هلال احمر را در سطح بین الملل و منطقه را به صورت مجازی و هم عملی و تئوری با محوریت استان کرمان ارائه دهیم.

انتهای پیام
باید ظرفیت و توانایی‌های هلال احمر ایران را به دنیا نشان دهیم/ ظرفیت‌های کرمان بسیار بالاست

منبع: ایـسنا
? باید ظرفیت و توانایی‌های هلال احمر ایران را به دنیا نشان دهیم/ ظرفیت‌های کرمان بسیار بالاست