بازیکنان استقلال، پرسپولیس و سپاهان در لیست قلعه‌نویی هستند؟

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر می‌گوید که بودجه این تیم در فصل نقل و انتقالات محدود است به همین دلیل بازیکان استقلال، پرسپولیس و سپاهان در لیست قلعه‌نویی حضور ندارند. به گزارش فت فتو و به نقل از باشگاه گل‌گهر، حیدر افسری، مدیر تیم فوتبال این باشگاه توضیحاتی درباره فعالیت باشگاه گل‌گهر در فصل نقل و […]

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر می‌گوید که بودجه این تیم در فصل نقل و انتقالات محدود است به همین دلیل بازیکان استقلال، پرسپولیس و سپاهان در لیست قلعه‌نویی حضور ندارند.

به گزارش فت فتو و به نقل از باشگاه گل‌گهر، حیدر افسری، مدیر تیم فوتبال این باشگاه توضیحاتی درباره فعالیت باشگاه گل‌گهر در فصل نقل و انتقالات، ارائه داد و گفت: باشگاه گل‌گهر بر اساس خواسته‌ی کادر فنی و فهرستی که در اختیار باشگاه قرار گرفته، مشغول مذاکره با گزینه‌های مورد نظر است و ما در آرامش و به دور از هیاهو، دنبال برطرف کردن نیازهای کادرفنی هستیم. اولویت ما حفظ اسکلت تیم و تمدید با نفراتی است که قراردادشان تمام شده و در کنار آن با چند بازیکن نیز مشغول مذاکره هستیم که بعد از توافق و امضای قرارداد، خبر آن از طریق رسانه رسمی باشگاه، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

او در مورد شایعات نقل و انتقالاتی پیرامون باشگاه گل‌گهر گفت: متاسفانه فضایی ایجاد شده که هر بازیکنی قصد جدایی از تیمش دارد را به گل‌گهر سیرجان نسبت می‌دهند و در کانال‌های غیررسمی و رسانه‌های مجازی، تعداد زیادی بازیکن را به گل‌گهر فرستاده و با آن‌ها قراردادهای نجومی امضا کرده‌اند. پرسش من این است؛ مگر فهرست گل‌گهر چقدر جا دارد و چند بازیکن لیگ برتری می‌توانیم جذب کنیم. سوای این، مگر بودجه ما چقدر است که این نفرات را بخواهیم جذب کنیم؟ تا این لحظه حدود ۲۰ بازیکن را شنیده‌ایم که با قراردادهای کلان به گل گهر سیرجان فرستاده و خودشان با آن‌ها قرارداد بسته‌اند.

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر در پایان با اظهار امیدواری که حرف‌هایش پایانی باشد به شایعات و بازارگرمی‌های نخ‌نما شده و گفت: تیم ما بودجه محدودی دارد و  توانایی آن را نداریم که بازیکنان گران‌قیمت را از تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان، جذب کنیم و با توجه به این موضوع در فهرست آقای قلعه‌نویی بازیکنی از این سه تیم حضور ندارد. سعی ما این است بازیکنان خودمان را  که در فصل گذشته درخشش داشتند را حفظ کنیم و بر اساس نیازمان بازیکن جدید جذب کنیم. امیدواریم تیم‌های یاد شده نیز با قیمت‌های نجومی بازار نقل و انتقالات را آشفته نکنند.

انتهای پیاممنبع:ایـسنا
? بازیکنان استقلال، پرسپولیس و سپاهان در لیست قلعه‌نویی هستند؟