بازدید فرماندار شهربابک ازاصناف و کسبه سطح شهر

فرماندار شهربابک در بازدید سرزده از اصناف و کسبه شهربابک در خصوص مشکلات کسبه با آنان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش خبرنگار فت فتو از شهربابک ،قاسم شمسی فرماندار شهربابک  به صورت سرزده از کسبه و اصناف سطح شهر  بازدید و در خصوص مسائل ، مشکلات و خواست های کسبه با آنان به صورت […]

فرماندار شهربابک در بازدید سرزده از اصناف و کسبه شهربابک در خصوص مشکلات کسبه با آنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار فت فتو از شهربابک ،قاسم شمسی فرماندار شهربابک  به صورت سرزده از کسبه و اصناف سطح شهر  بازدید و در خصوص مسائل ، مشکلات و خواست های کسبه با آنان به صورت رودررو و مستقیم گفت و گو کرد. 

 در این بازدید رئیس  اداره صنعت و معدن، ریاست اداره اصناف، و جمعی از مسئولان ، قاسم شمسی فرماندار شهرستان شهربابک را همراهی می کردند.

در این بازدید مقام عالی دولت در شهرستان شهربابک دستورات مقتضی را به روسای ادارات جهت رفع دغدغه های صنوف صادر و بر پیشبرد و پاسداشت حقوق شهروندی تاکید کرد.

فرماندار شهربابک در این بازدید  ضمن اشاره به تداوم شیوع کرونا از اصناف و کسبه شهرستان به دلیل رعایت اصول بهداشتی تشکر و در عین حال بر تداوم بازرسی ها و نظارت ها جهت رعایت هرچه بهتر موارد بهداشتی تاکید کرد.

فرماندار  در ادامه با اشاره به آسیب های ناشی از کرونا ، اصناف و کسبه را یکی از بال های جهش تولید در کنار صنایع و کارخانجات خواند و خواستار همیاری و همکاری بیشتر ادارات و ارگانها جهت  رفع مشکلات اداری و بانکی کسبه در راستای حمایت از کسب و تولید و تجارت شد.
انتهای پیام/همتمنبع:آرمان
? بازدید فرماندار شهربابک ازاصناف و کسبه سطح شهر