اولین سند ملی مهارت در کرمان تدوین می‌شود

نذیر کرمان/کرمان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: اولین سند ملی مهارت در استان کرمان در حال نگارش و تدوین است. امیر حسن‌زاده امروز (۱۴ تیر ماه‌) در چهارمین جلسه کنسرسیوم اشتغال در دانشگاه ملی مهارت (شهید چمران) کرمان، اظهار کرد: اولین سند ملی مهارت در استان کرمان در حال نگارش است. وی با […]نذیر کرمان/کرمان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: اولین سند ملی مهارت در استان کرمان در حال نگارش و تدوین است.

امیر حسن‌زاده امروز (۱۴ تیر ماه‌) در چهارمین جلسه کنسرسیوم اشتغال در دانشگاه ملی مهارت (شهید چمران) کرمان، اظهار کرد: اولین سند ملی مهارت در استان کرمان در حال نگارش است.

وی با اشاره به تغییر نام دانشگاه فنی و حرفه‌ای به دانشگاه ملی مهارت، بیان کرد: تغییر نام این دانشگاه به نام دانشگاه ملی مهارت را به فال‌ نیک می‌گیریم و دستگاه‌های مهارتی و آموزش‌دهنده باید ذیل گروه کاری مهارت کار کنند و بر قدرت خود بیفزایند.

او ادامه داد: باید تجارب مختلف صنعتی استان کرمان در کنار هم قرار گیرند تا بتوان از ظرفیت‌های مختلف اقتصادی استان به بهترین نحو بهره‌برداری کرد.

وی از بستن تفاهم‌نامه‌هایی با خوشه انجمن قطعه‌سازان شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان در نشست امروز خبر داد و افزود: امضای این تفاهم‌نامه‌ها موجب شور و نشاط در میان دانش‌آموختگان این دانشگاه و مهارت‌آموزان می‌شود.

انتهای پیام


اولین سند ملی مهارت در کرمان تدوین می‌شود

منبع: ایـسنا
? اولین سند ملی مهارت در کرمان تدوین می‌شود