اولین دوره آموزش تخصصی تاریخ شفاهی در کرمان

اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان در راستایی توانمند سازی محققین و پژوهشگران درحوزه تاریخ نگاری  و پژوهش تاریخی  مرتبط با دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت اسلامی اولین دوره آموزشی تخصصی تاریخ شفاهی را برگزار می کند. به گزارش “فت فتو “اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع […]

اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان در راستایی توانمند سازی محققین و پژوهشگران درحوزه تاریخ نگاری  و پژوهش تاریخی  مرتبط با دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت اسلامی اولین دوره آموزشی تخصصی تاریخ شفاهی را برگزار می کند.

به گزارش “فت فتو “اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس  کرمان به منظور برنامه های آموزشی خود در راستایی توانمند سازی محققین و پژوهشگران درحوزه تاریخ نگاری و پژوهش تاریخی مرتبط با دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت اسلامی اقدام به برگزاری اولین دوره آموزشی تخصصی تاریخ شفاهی و روش های مصاحبه در آن در  هشت کارگاه تخصصی مبتنی بر سر فصل های مربوطه شده است .

شروع ثبت نام این کارگاه ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۰ می باشد محققیق و پژوهشگران استان کرمان و جهت ثبت نام مشخصات خود را به ادمین کانال یا عدد ۳۱۳ را به این شماره ۰۹۹۲۲۸۳۰۵۴۰ ارسال فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر این دوره به آدرس شبکه اجتماعی در ایتا @komaill213 مراجعه کنید.

 

انتهای پیام/طالبی پور

 منبع:آرمان
? اولین دوره آموزش تخصصی تاریخ شفاهی در کرمان