انهدام باند سارقان با ۱۲۷ فقره سرقت در استان کرمان

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از شناسایی و دستگیری ۱۲ عضو یک باند سرقت خودرو و منزل با کشف ۱۲۷ فقره سرقت در نقاط مختلف استان خبر داد. به گزارش نذیر کرمان، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی امروز اول اسفندماه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره زورگیری و سرقت خودرو در شهر […]

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از شناسایی و دستگیری ۱۲ عضو یک باند سرقت خودرو و منزل با کشف ۱۲۷ فقره سرقت در نقاط مختلف استان خبر داد.

به گزارش نذیر کرمان، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی امروز اول اسفندماه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره زورگیری و سرقت خودرو در شهر کرمان، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند عامل این سرقت با خودروی مسروقه به سمت شهرستان رودبارجنوب متواری شده است.

وی افزود: در این راستا به سرعت یک تیم از مأموران پلیس آگاهی با اخذ نیابت قضایی به این شهرستان عزیمت و طی یک عملیات غافلگیرانه متهم مورد نظر را دستگیر کردند که این فرد در بازجویی‌های بعدی به ارتکاب سرقت‌های متعدد با مشارکت ۱۱ نفر از همدستانش اقرار کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان تصریح کرد: در ادامه نیز با تلاش کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت هر ۱۱ عضو این باند در عملیات‌های متعدد دستگیر و در تحقیقات تکمیلی به ۱۲۷ فقره سرقت سیم برق، زورگیری از منزل شهروندان، خودرو و موتورسیکلت اعتراف کردند و پس از صدور قرار قضایی راهی زندان شدند.
منبع/ایسنا
انهدام باند سارقان با ۱۲۷ فقره سرقت در استان کرمان

منبع: تــابناک
? انهدام باند سارقان با ۱۲۷ فقره سرقت در استان کرمان