انجام مرحله نخست تزریق واکسن دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان از انجام مرحله نخست تزریق واکسن کرونا به استادان، اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه خبر داد. علی باقری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در رفسنجان با اعلام انجام مرحله نخست تزریق واکسن کرونا به استادان، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی […]

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان از انجام مرحله نخست تزریق واکسن کرونا به استادان، اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه خبر داد.

علی باقری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در رفسنجان با اعلام انجام مرحله نخست تزریق واکسن کرونا به استادان، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن سال تحصیلی جدید و اهمیت سلامت استادان، کارکنان و دانشجویان و با هدف ارتقای کیفیت آموزشی و ایجاد بستر مناسب برای آموزش حضوری دانشجویان، دانشگاهیان واکسینه شدند.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان افزود: پس از رایزنی و هماهنگی‌های لازم توسط معاونت فرهنگی دانشجویی واحد رفسنجان با دانشکده علوم پزشکی شهرستان رفسنجان، کارکنان، اعضای هیئت علمی و استادان در تمام رده‌های سنی با حضور در مصلای امام خامنه‌ای رفسنجان، دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.

به گفته باقری‌زاده به‌زودی واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/منبع:آنـــا
? انجام مرحله نخست تزریق واکسن دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان