امام جمعه کرمان: انرژی اتمی کشور باید در خدمت مردم قرار گیرد

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه انرژی اتمی کشور باید در خدمت مردم قرار گیرد، گفت: از تمام ظرفیت‌های این علم باید برای توسعه کشور استفاده کرد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان امشب در دیدار محمد اسلامی معاون رئیس […]

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه انرژی اتمی کشور باید در خدمت مردم قرار گیرد، گفت: از تمام ظرفیت‌های این علم باید برای توسعه کشور استفاده کرد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان امشب در دیدار محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با وی با تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول اظهار داشت: سازمان انرژی اتمی یک سازمان مهم در آینده کشور است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی با دشمنانی که دارد راه‌هایی برای مقابله با آنها دارد، گفت: بازدارندگی سایه جنگ را از بین می‌برد و کشور باید در حوزه‌های مختلف نظامی و علمی بازدارندگی ایجاد کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان قطب کشاورزی و معادن در کشور است، افزود: بهره‌وری در کشاورزی کرمان بالا نیست که یک نکته منفی است و کشاورز آسیب می‌بیند.

وی با بیان اینکه خداوند راه‌های افزایش و ماندگاری را حتماً گذاشته است که ما باید با توسعه علم به آن دست پیدا کنیم، ادامه داد: خداوند راه ماندگاری گندم را به حضرت یوسف(ع) نشان داد، پس این امکان وجود دارد.

علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه انرژی اتمی کشور باید در خدمت مردم قرار گیرد، گفت: از تمام ظرفیت‌های این علم باید برای توسعه کشور استفاده کرد و انرژی هسته‌ای تنها تولید بمب هسته‌ای نیست.

رئیس سازمان انرژی اتمی: در تولید رادیو‌داروها جزو برترین‌های دنیا هستیم
واکنش رئیس سازمان انرژی اتمی به اتهامات پادمانی رافائل گروسی علیه ایران

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان نیز در این دیدار با بیان اینکه سازمان انرژی اتمی با دانشگاه‌های رفسنجان برای کیفیت محصولات کشاورزی همکاری دارند، افزود: یکی از مشکلات ما استفاده از سموم کشاورزی است که باید با استفاده از دانش روز مورد استفاده قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه استان کرمان سه بخش کشاورزی دارد، گفت: در شمال استان، پسته و در شرق و جنوب استان کرمان خرما و در بخشی از جنوب استان صیفی‌جات کشت می‌شود.

به گزارش تسنیم، محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران امشب وارد کرمان شد و مورد استقبال محمدمهدی فداکار استاندار کرمان قرار گرفت، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در نخستین برنامه خود در سفر به استان کرمان با نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار کرد و فردا برای شرکت در جشن ملی پسته به شهرستان رفسنجان سفر می‌کند.

انتهای پیام/۵۱۱/
امام جمعه کرمان: انرژی اتمی کشور باید در خدمت مردم قرار گیرد

منبع: تسنــیم
? امام جمعه کرمان: انرژی اتمی کشور باید در خدمت مردم قرار گیرد