امام جمعه کرمان: اقدامات سپاه در مبارزه با کرونا فراتر از انتظار است

کرمان – فت فتو – نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان گفت: مساله کرونا بسیار پرزحمت و یکی از مشکلات کشور و استان است و اقدامات سپاه در این حوزه و در جبهه درمان و کنترل در کنار کادر بهداشت و درمان فراتر از تصور و انتظار بوده است. به گزارش فت فتو، حجت […]

کرمان – فت فتو – نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان گفت: مساله کرونا بسیار پرزحمت و یکی از مشکلات کشور و استان است و اقدامات سپاه در این حوزه و در جبهه درمان و کنترل در کنار کادر بهداشت و درمان فراتر از تصور و انتظار بوده است.

به گزارش فت فتو، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی روز یکشنبه در نشست بررسی وضعیت کرونا در استان کرمان افزود: سپاه پاسداران در مقابله با بیماری کووید ۱۹ نقش پررنگی داشته است که باید از سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان که ماموریت خود را بخوبی انجام داده‌اند تشکر کنم.

وی تصریح کرد: همچنین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه محرومیت زدایی در استان کرمان بسیار درخشیده است و بیش از توان خود فعالیت انجام می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: سپاه در ترویج مکتب شهید سلیمانی که افتخار جهان اسلام و صاحب این مکتب است ماموریت های شاخصی را مشخص کرده که در حال اجراست.

به گزارش فت فتو نشست بررسی وضعیت کرونا در استان کرمان با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واستاندار کرمان و جمعی از مسئولان در محل ستاد سپاه ثارالله کرمان برگزار شد.

سردار سلامی نیز در این نشست سخنرانی کرد و ضمن تشکر از کادر درمان اظهارداشت که مردم ما در این شرایط سخت کرونا تحت شدیدترین عملیات روانی دشمنان نیز قرار دارند.
امام جمعه کرمان: اقدامات سپاه در مبارزه با کرونا فراتر از انتظار است

منبع:ایرنـا
? امام جمعه کرمان: اقدامات سپاه در مبارزه با کرونا فراتر از انتظار است