امام جمعه موقت محلات تاکید کرد؛ مشارکت در انتخابات زمینه‌ساز ارتقای جایگاه نظام اسلامی

به گزارش نذیر کرمان از مرکزی ، حجت‌الاسلام حمیدرضا عبدالحسینی پانزدهم تیرماه را روزی سرنوشت‌ساز برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: بنا بر فرموده پیامبر اکرم (ص) کسانی که نسبت به حاکمیت ثروتمندان بی‌درد در جامعه و مشارکت اجتماعی بی‌تفاوت باشید، مردگان متحرک هستند. وی ادامه داد: بر اساس این […]به گزارش نذیر کرمان از مرکزی ، حجت‌الاسلام حمیدرضا عبدالحسینی پانزدهم تیرماه را روزی سرنوشت‌ساز برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: بنا بر فرموده پیامبر اکرم (ص) کسانی که نسبت به حاکمیت ثروتمندان بی‌درد در جامعه و مشارکت اجتماعی بی‌تفاوت باشید، مردگان متحرک هستند.

وی ادامه داد: بر اساس این روایت، چنانچه انسان نسبت به مسائلی که در اطراف او می‌گذرد بی‌اعتنا بوده و در امور اجتماعی با یکدیگر همکاری، مشورت و مشارکت نکنند، زیر زمین برای آنها بهتر از روی زمین است.

وی با اشاره به روایتی از امام علی در ارتباط با تعامل و هم‌افزایی مردم در حکومت، افزود: مشارکت مردم در امور داخلی و جایگاه خارجی کشور بسیار مؤثر است و به هر میزان حضور مردم در جامعه افزایش بیابد، حاکمیت جامعه احساس مسؤولیت و قدرت بیشتری خواهد کرد.

امام جمعه موقت محلات، مشارکت در انتخابات را زمینه‌ساز ارتقای جایگاه نظام اسلامی دانست و گفت: زمانی که ابرقدرت‌های خارجی قیام، حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات را مشاهده کنند، از طمع آنها نسبت به انقلاب اسلامی کاسته شده و به جایگاه نظام و انقلاب اسلامی پی خواهند برد.


امام جمعه موقت محلات تاکید کرد؛ مشارکت در انتخابات زمینه‌ساز ارتقای جایگاه نظام اسلامی

منبع: بــرنا
? امام جمعه موقت محلات تاکید کرد؛ مشارکت در انتخابات زمینه‌ساز ارتقای جایگاه نظام اسلامی