الگو بودن نیروهای مسلح در جامعه می‌تواند بزرگ‌ترین جهاد تبیین باشد

نذیر کرمان/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: باید نیروهای مسلح در بحث جهاد تبیین نیز کار کنند و الگو بودن نیروهای مسلح در بین همه اقشار جامعه می‌تواند بزرگترین تبیین باشد. سردار محمدعلی نظری امروز ۳۰ شهریورماه در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح در استان کرمان با نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: با […]

نذیر کرمان/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: باید نیروهای مسلح در بحث جهاد تبیین نیز کار کنند و الگو بودن نیروهای مسلح در بین همه اقشار جامعه می‌تواند بزرگترین تبیین باشد.

سردار محمدعلی نظری امروز ۳۰ شهریورماه در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح در استان کرمان با نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: با توجه به اقتدار نیروهای مسلح، دیگر دشمن به دنبال جغرافیای سرزمین هوا، زمین و دریا نیست بلکه به دنبال رسوخ بر دل‌ها و افکار مردم ما مخصوصا جوانان است و این نشان می‌دهد نیروهای مسلح در دفاع مقدس علی رغم کاستی‌ها اما با معنویت و از خودگذشتگی دفاع کردند و بعد از هشت سال جنگ تحمیلی با پیشرفت بازدارندگی را به حد اعلی رساندند.

او ادامه داد: در بحث توان دفاعی هیچگونه مشکلی در هیچ عرصه ای نداریم و اتحاد و وحدتی که بین نیروهای نظامی و انتظامی وجود دارد، مطمئنا دشمن گزینه‌های روی میز را هیچ گاه عنوان نخواهد کرد و به دنبال رسوخ اذهان جوانان ماست.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد: باید نیروهای مسلح در بحث جهاد تبیین نیز کار کنند و الگو بودن نیروهای مسلح در بین همه اقشار جامعه می‌تواند بزرگترین تبیین باشد.

او بر لزوم انتقال تاریخ پرافتخار دفاع مقدس به نسل‌های بعدی تاکید کرد و افزود: ظهور قدرت، حفظ تمامیت ارضی، آشکار شدن ظرفیت‌ها و توانایی‌ها، گسترش مرزهای فکری و معرفتی و … از جمله دستاوردهای دفاع مقدس است.

نظری با اشاره به رزمایش دیدار با خانواده‌های شهدای ارتش، سپاه و فراجا در عصر امروز اظهار کرد: در این رزمایش دیدار بیش از ۳۰۰۰ خانواده شهید در سراسر استان کرمان انجام خواهد شد.

او بیان کرد: برگزاری جشن شکوه پایداری به مدت شش شب در پارک مادر کرمان، رژه نیروهای مسلح، توزیع کمک‌های مومنانه، نواختن زنگ مقاومت و ایثار، افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی، اجتماع جوانان نقش آفرین در گام دوم انقلاب اسلامی، روایتگری، نمایشگاه دفاع مقدس، اکران فیلم دفاع مقدس، تجلیل از همسران و فرزندان جانبازان، رزمندگان و شهدا و … از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان کرمان هستند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: احتمالا اعزام راهیان نور به مناطق جنگی در غرب کشور در هفته دفاع مقدس آغاز خواهد شد.

انتهای پیام
الگو بودن نیروهای مسلح در جامعه می‌تواند بزرگ‌ترین جهاد تبیین باشد

منبع: ایـسنا
? الگو بودن نیروهای مسلح در جامعه می‌تواند بزرگ‌ترین جهاد تبیین باشد