افتتاح ۶۴ تخت بیمارستانی در مرکز درمانی حضرت فاطمه(س) کرمان

فت فتو/کرمان با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران، استاندار، فرمانده سپاه ثارالله استان و جمعی از مسئولان، ۶۴ تخت بیمارستانی در مرکز درمانی حضرت فاطمه(سلام الله علیها) در شهر کرمان افتتاح شد. سردار سرلشکر”حسین سلامی” دقایقی قبل در این مراسم با تقدیر و تشکر از کادر درمان اظهار کرد: هدف از سفر امروز به کرمان […]

فت فتو/کرمان با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران، استاندار، فرمانده سپاه ثارالله استان و جمعی از مسئولان، ۶۴ تخت بیمارستانی در مرکز درمانی حضرت فاطمه(سلام الله علیها) در شهر کرمان افتتاح شد.

سردار سرلشکر”حسین سلامی” دقایقی قبل در این مراسم با تقدیر و تشکر از کادر درمان اظهار کرد: هدف از سفر امروز به کرمان بازدید از نحوه مشارکت سپاه و بسیج در مدیریت و مهار بیماری کرونا است که به دلیل شیوع گسترده ویروس به ویژه در استان کرمان با ابتلاهای زیادی روبه رو هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: خوشبختانه با انجام واکسیناسبون آمار فوتی ها به نسبت ابتلا درصد پایین تری است اما هدف این است فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص ورود بسیج و سپاه به عرصه اجرا و تحقق طرح شهید سلیمانی با همه ظرفیت و بضاعت ممکن محقق شود.

وی با اشاره به بازدید از بخشی از مراکز واکسیناسیون و بیمارستان حضرت فاطمه(سلام الله علیها) تصریح کرد: دوستان کار ارزنده ای انجام داده و موفق شدند حدود ۶۴ تخت به تخت های بیماران کرونایی در این بیمارستان اضافه کنند که در حال حاضر ۱۳۴ تخت به این بیماران اختصاص داده شده که بیش از ۷۰ درصد کل تخت های بیمارستان است.

سلامی بیان کرد: تاکید و توصیه ما این است سپاه همین مشارکت با وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز واکسیناسیون را ادامه دهد به ویژه در مسائل مربوط به تحقق طرح شهید سلیمانی و رجوع به خانه ها.

وی اظهار کرد: ابتکاری که در اینجا اندیشیده شده این است اکیپ های موتورسواری را شکل دادند که نیازهای خانه ها را از قبیل دارو و هر چیز دیگری تامین می کند و تلاش طرح این است امداد اجتماعی در این پدیده اتفاقان بیفتد.

به گزارش فت فتو، رییس بیمارستان حضرت فاطمه(سلام الله علیها) کرمان نیز در این مراسم گفت: این بیمارستان قریب به ۲۰ سال در بخش های تخصصی به مردم استان کرمان خدمت رسانی می کند و علاوه بر این بیمارستان سامانه سیار ۳۲ تخت بیمارستانی سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی از سال ۱۳۸۰ تجهیز شده که قابلیت ارتقا به ۶۴ تخت فعال را دارد.

وی با اشاره به شیوع کرونا اظهار کرد: این بیمارستان ۷۰ درصد تخت های بیمارستانی خود را به بیماران کرونایی اختصاص داده و همچنین آزمایشگاه pcr با ظرفیت ۲۰۰ تست در روز فعال است.

انتهای پیام
افتتاح ۶۴ تخت بیمارستانی در مرکز درمانی حضرت فاطمه(س) کرمان

منبع:ایـسنا
? افتتاح ۶۴ تخت بیمارستانی در مرکز درمانی حضرت فاطمه(س) کرمان