‌ اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز برگزاری انتخابات در کرمان

نذیر کرمان/کرمان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان، محدودیت‌های ترافیکی در روز برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. سرهنگ اسماعیل خوشوقت صبح امروز ۱۴ تیرماه در این باره گفت: در راستای برقراری امنیت ترافیکی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری یکسری محدودیت تردد در برخی نقاط لحاظ و به همین منظور از […]نذیر کرمان/کرمان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان، محدودیت‌های ترافیکی در روز برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

سرهنگ اسماعیل خوشوقت صبح امروز ۱۴ تیرماه در این باره گفت: در راستای برقراری امنیت ترافیکی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری یکسری محدودیت تردد در برخی نقاط لحاظ و به همین منظور از ساعت ۲۳ امشب ۱۴ تیرماه، تمامی مسیرهای منتهی به فرمانداری‌های تمام شهرستان‌ها مسدود خواهد بود و فقط عوامل اجرایی انتخابات می‌توانند تردد کنند.

وی اظهار کرد: این محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت هشت روز شنبه ادامه خواهد یافت و در صورت لزوم تمدید می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان کرمان گفت: در شهر کرمان، این محدودیت تردد در محدوده حسینیه ثارالله و فرمانداری خواهد بود که تردد از میدان بسیج به سمت شمال، تقاطع پاسداران به سمت جنوب و غرب، خیابان ارتش به سمت جنوب، خیابان شهید رجایی به سمت شرق و خیابان شهید کامیاب به سمت شمال منتهی به خیابان پاسداران مسدود خواهد بود.

انتهای پیام


‌ اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز برگزاری انتخابات در کرمان

منبع: ایـسنا
? ‌ اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز برگزاری انتخابات در کرمان