اعزام ۷۷ دانش‌آموز دختر به سرزمین نور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ریگان از اعزام ۷۷ دانش‌آموز دختر به سرزمین نور خبر داد. به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری نذیر کرمان؛ به نقل از دیار نخل؛ عرفان موسی‌پور صبح امروز در آئین بدرقه دانش‌آموزان دختر به مناطق عملیاتی جنوب اظهار کرد: ۷۷ دانش‌آموز دختر مدارس شهرستان‌های ريگان و گنبکی به اردوهای […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ریگان از اعزام ۷۷ دانش‌آموز دختر به سرزمین نور خبر داد.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری نذیر کرمان؛ به نقل از دیار نخل؛ عرفان موسی‌پور صبح امروز در آئین بدرقه دانش‌آموزان دختر به مناطق عملیاتی جنوب اظهار کرد: ۷۷ دانش‌آموز دختر مدارس شهرستان‌های ريگان و گنبکی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ریگان با بیان اینکه این دانش‌آموزان با دو دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور شدند، عنوان کرد: شرکت‌کنندگان در طول این سفر چهار روزه از یادمان‌های شهدا در شلمچه، اروندکنار، هویزه و دهلاویه بازدید و با آرمان‌های شهدا و حضرت امام راحل تجدید میثاق می‌کنند.

وی افزود: اعزام کاروان راهیان نور حضور قشر دانش‌آموز، فرصت بسیار ارزشمندی است تا آن‌ها با رشادت‌های رزمندگان در جریان هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

موسی‌پور با اشاره به نقش اردوهای راهیان نور در تعالی جامعه گفت: در حقیقت اردوی راهیان نور در راستای اعتلای ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت و همچنین انتقال این ارزش‌ها به نسل جوانی که انقلاب و دفاع مقدس را تجربه نکرده است، نقش تأثیرگذاری در تعالی جامعه دارد.

انتهای خبر/د
اعزام ۷۷ دانش‌آموز دختر به سرزمین نور

منبع:آرمـان
? اعزام ۷۷ دانش‌آموز دختر به سرزمین نور