اعزام دو کماندار کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو

رئیس هیات تیراندازی باکمان استان کرمان از اعزام دو ملی پوش کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو خبرداد. به گزارش فت فتو؛ محمد جهانشاهی رئیس هیات تیراندازی با کمان استان کرمان با بیان اینکه تیم ملی پاراکمان ایران با حضور ۶ ورزشکار عازم بازی‌های پارالمپیک توکیو شد، گفت: زهرا نعمتی در رشتۀ ریکرو و علی‌سینا منشازاده […]

رئیس هیات تیراندازی باکمان استان کرمان از اعزام دو ملی پوش کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو خبرداد.

به گزارش فت فتو؛ محمد جهانشاهی رئیس هیات تیراندازی با کمان استان کرمان با بیان اینکه تیم ملی پاراکمان ایران با حضور ۶ ورزشکار عازم بازی‌های پارالمپیک توکیو شد، گفت: زهرا نعمتی در رشتۀ ریکرو و علی‌سینا منشازاده در رشته کامپوند، به‌همراه چهار ورزشکار دیگر، اعضای تیم ملی کشور در این دوره از رقابت‌ها هستند.

او افزود: شب گذشته گروه اول کاروان ورزشی ایران شامل ۷۲ ورزشکار در رشته‌های مختلف ازجمله والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، دو و میدانی، تیراندازی با کمان، وزنه‌برداری و … راهی مسابقات توکیو شدند.

او با اشاره به بازگشایی دهکده بازی‌های پارالمپیک از ۲۶ مردادماه گفت: مراسم افتتاحیه این بازی‌ها، سه‌شنبه دوم شهریورماه برگزار می‌شود که زهرا نعمتی، قهرمان‌بانوی کرمانی، پرچمدار کاروان ورزشی ایران است.

جهانشاهی تصریح کرد: پس از برگزاری آیین افتتاحیه، مسابقات از چهارشنبه سوم شهریورماه شروع می‌شود و تا ۱۴ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

او از حضور چهار ورزشکار کرمانی در کاروان ورزشی کرمان در مسابقات پارالمپیک خبر داد و بیان کرد: در این دوره از رقابت‌ها، در کنار دو قهرمان تیراندازی با کمان استان دو ورزشکار دیگر ازجمله منصور پورمیرزایی، در رشته وزنه‌برداری و سعید افروز در یکی از رشته‌های دو و میدانی (پرتاب نیزه)، کاروان ایران را همراهی می‌کنند.
اعزام دو کماندار کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو

منبع:بــرنا
?
اعزام دو کماندار کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو