اعزام دو قهرمان پاراکمان کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو/ نعمتی، پرچمدار کاروان ایران

رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان کرمان، از اعزام «زهرا نعمتی» و «علی‌سینا منشأزاده»، دو قهرمان کرمانیِ تیم ملی پاراکمان، به‌همراه چهار ورزشکار دیگرِ تیم ملی کشور، به بازی‌های پارالمپیک توکیو خبر داد.  محمد جهانشاهی امروز در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان با بیان اینکه تیم ملی پاراکمان ایران با حضور ۶ ورزشکار عازم […]


رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان کرمان، از اعزام «زهرا نعمتی» و «علی‌سینا منشأزاده»، دو قهرمان کرمانیِ تیم ملی پاراکمان، به‌همراه چهار ورزشکار دیگرِ تیم ملی کشور، به بازی‌های پارالمپیک توکیو خبر داد.

 محمد جهانشاهی امروز در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان با بیان اینکه تیم ملی پاراکمان ایران با حضور ۶ ورزشکار عازم بازی‌های پارالمپیک توکیو شد، گفت: زهرا نعمتی در رشتۀ ریکرو و علی‌سینا منشأزاده در رشتۀ کامپوند، به‌همراه چهار ورزشکار دیگر، اعضای تیم ملی کشور در این دوره از رقابت‌ها هستند.

رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان کرمان افزود: شب گذشته گروه اول کاروان ورزشی ایران شامل ۷۲ ورزشکار در رشته‌های مختلف ازجمله والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، دو و میدانی، تیراندازی با کمان، وزنه‌برداری و … راهی مسابقات توکیو شدند.

وی با اشاره به بازگشایی دهکدۀ بازی‌های پارالمپیک از ۲۶ مردادماه گفت: مراسم افتتاحیۀ این بازی‌ها، سه‌شنبه دوم شهریورماه برگزار می‌شود که زهرا نعمتی، قهرمان‌بانوی کرمانی، پرچمدار کاروان ورزشی ایران است.

جهانشاهی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری آیین افتتاحیه، مسابقات از چهارشنبه سوم شهریورماه شروع می‌شود و تا ۱۴ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی از حضور چهار ورزشکار کرمانی در کاروان ورزشی کرمان در مسابقات پارالمپیک خبر داد و بیان کرد: در این دوره از رقابت‌ها، در کنار دو قهرمان تیراندازی با کمان استان دو ورزشکار دیگر ازجمله منصور پورمیرزایی، در رشتۀ وزنه‌برداری و سعید افروز در یکی از رشته‌های دو و میدانی (پرتاب نیزه)، کاروان ایران را همراهی می‌کنند.

رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان کرمان در پایان از مردم درخواست کرد برای پیروزی، موفقیت و سربلندی ورزشکاران ایران، به‌ویژه قهرمانان کرمانی، در مسابقات پارالمپیک دعا کنند.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

اعزام دو قهرمان پاراکمان کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو/ نعمتی، پرچمدار کاروان ایران

منبع:فــارس
? اعزام دو قهرمان پاراکمان کرمانی به مسابقات پارالمپیک توکیو/ نعمتی، پرچمدار کاروان ایران