استعدادیابی ۱۲۸۵ بازیکن کرمانی در طرح استعدادیابی جوانان

رئیس کمیته‌های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال کرمان گفت: تعداد هزار و ۲۸۵ نفر در استان کرمان مورد آزمایش و سنجش استعدادیاب‌های فدراسیون فوتبال قرار گرفته اند. به گزارش فت فتو؛ عرفان امیرخسروی رئیس کمیته های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال استان کرمان در این خصوص اظهار داشت: طرح استعدادیابی از جوانان که […]

رئیس کمیته‌های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال کرمان گفت: تعداد هزار و ۲۸۵ نفر در استان کرمان مورد آزمایش و سنجش استعدادیاب‌های فدراسیون فوتبال قرار گرفته اند.

به گزارش فت فتو؛ عرفان امیرخسروی رئیس کمیته های روابط عمومی و فرهنگی هیئت فوتبال استان کرمان در این خصوص اظهار داشت: طرح استعدادیابی از جوانان که به پیشنهاد رئیس فدراسیون فوتبال راه اندازی شد، در استان کرمان در حال انجام است که پس از تعطیلات مجددا دنبال می‌شود.

او افزود: به منظور توجه به فوتبال پایه و بازیکنان توانمند در رده‌های سنی و همین‌طور اهمیت کشف استعدادهای جدید در فوتبال و  پشتوانه سازی این بازیکنان در آینده تیم‌های باشگاهی استان و حتی ملی کشور و با آگاهی از این نکته که کرمان مهد استعدادهای ناب فوتبالی است، کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان، با بهره‌گیری از استعدادیاب‌های متبحر در استان کرمان و همگام با سراسر کشور، مبادرت به کشف استعدادهای جدید کرده است.

امیرخسروی تصریح کرد: ثبت نام متقاضیان از طریق سامانه استعدادیابی تا ۵ شهریورماه ادامه دارد و بعد از تعطیلات ۵ روزه کشور اردوهای استعدادیابی در استان کرمان از سر گرفته خواهد شد.

او بیان کرد: تعداد افرادی که مورد آزمایش و سنجش استعدادیاب های فدراسیون در استان کرمان قرار گرفته‌اند، برابر با ۱۲۸۵ نفر است که رقم قابل‌توجهی به شمار می رود.
استعدادیابی ۱۲۸۵ بازیکن کرمانی در طرح استعدادیابی جوانان

منبع:بــرنا
?
استعدادیابی ۱۲۸۵ بازیکن کرمانی در طرح استعدادیابی جوانان