استان کرمان بیشترین شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز کرونایی را دارد

استاندار کرمان گفت: در حال حاضر استان تقریباً بیشترین شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز کرونایی را دارد و باید هشدار‌ها جدی گرفته شود. به گزارش فت فتو، علی زینی‌وند در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا گفت: استان کرمان اصلاً شرایط پذیرفتن مهمان را ندارد و فرمانداران در هر نقطه‌ای باید از ورود مسافر به استان ممانعت […]

استاندار کرمان گفت: در حال حاضر استان تقریباً بیشترین شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز کرونایی را دارد و باید هشدار‌ها جدی گرفته شود.


به گزارش فت فتو، علی زینی‌وند در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا گفت: استان کرمان اصلاً شرایط پذیرفتن مهمان را ندارد و فرمانداران در هر نقطه‌ای باید از ورود مسافر به استان ممانعت کنند ادامه داد: کرمان در اوج بحران است و هیچ کوتاهی از مدیران و فرمانداران در این ارتباط پذیرفته نیست.


وی افزود: امکانات شهرستان‌ها باید در اختیار ستاد کرونا و نیروی انتظامی در ایست و بازرسی‌های ورودی شهر‌ها قرار گیرد گفت: گزارشات زیادی وجود دارد که باشگاه‌های ورزشی باز هستند و اداره ورزش و جوانان باید این مکان‌ها را کنترل کند.


استاندار کرمان با بیان اینکه همچنان تعداد مراجعین به مراکز سرپایی زیاد است و محدودیت‌ها باید به‌صورت جدی اعمال شود افزود: تأکید داریم خودروی با پلاک غیربومی به‌ویژه از شهر‌های آلوده کرونایی وارد کرمان نشود.


وی با اشاره به اینکه سالن‌های ورزشی، استخر‌ها و تالار‌ها باید تعطیل باشند تا شرایط استان بهبود پیدا کند بیان کرد: درخواست داده شود که در استان کرمان نیز مانند سایر استان‌های آلوده افراد بالای ۵۰ سال، واکسیناسیون شوند و پیشنهاد آن به ستاد ملی کرونا حتماً باید داده شود.


محمدصادق معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان هم با اشاره به اینکه ۱۴۳ شهرستان کشور وضعیت قرمز کرونایی دارند بیان کرد: از این تعداد ۱۶ شهرستان استان کرمان در وضعیت قرمز و هشدار است.


انتهای پیام/منبع:ایـلنا
? استان کرمان بیشترین شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز کرونایی را دارد