استاندار کرمان: ایجاد ۱۲ هزار شغل در کرمان پیش‌بینی شده است

کرمان – فت فتو – استاندار کرمان گفت: ۱۲ هزار شغل از محل توانمندی‌های داخلی این استان با محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانک رسالت در کرمان پیش‌بینی شده است.  به گزارش فت فتو، علی زینی‌وند روز یکشنبه در رزمایش ایران همدل و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه ثارالله […]

کرمان – فت فتو – استاندار کرمان گفت: ۱۲ هزار شغل از محل توانمندی‌های داخلی این استان با محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانک رسالت در کرمان پیش‌بینی شده است. 

به گزارش فت فتو، علی زینی‌وند روز یکشنبه در رزمایش ایران همدل و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه ثارالله کرمان در مصلای امام علی (ع) کرمان با اشاره به آسیب‌های متعدد وارده بر مشاغل ناشی از بیماری کرونا افزود: بسیاری از افراد آبرومند شغل خود را از دست داده‌اند در حالی که زیر پوشش نهادهای حمایتی نیستند لذا باید همدلانه به کمک هم برویم. 

وی به طرح‌های اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) اشاره کرد و از این نهاد حمایتی به دلیل شبکه‌سازی در مشاغل خرد خانگی قدردانی کرد. 

استاندار کرمان افزود: ایجاد ۱۲ هزار شغل از محل توانمندی داخلی استان (صنایع بزرگ) با محوریت کمیته امداد و بانک رسالت در کرمان پیش‌بینی شده است. 

این آیین با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، دکتر زینی‌وند استاندار کرمان، سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله و مدیرکل کمیته امداد کرمان در محل مصلای شهر کرمان، توزیع ۴۰۰ دستگاه کولر گازی میان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در مناطق جنوب و شرق استان کرمان آغاز شد. 

رزمایش “ایران همدل” نهضت بزرگ کمک‌رسانی است 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نیز رزمایش “ایران همدل” را نهضت بزرگ کمک‌رسانی دانست که به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی برای یاری خانواده‌های آبرومند و نیازمند راه‌اندازی شده است. 

حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی افزود: باید با فراهم شدن زمینه اشتغال، خانوادها خودکفا شده و زندگی خود را اداره کنند. 

هزار و ۱۰۰ مورد شغل توسط کمیته امداد امام خمینی استان کرمان طی سال جاری ایجاد شده است. منبع:ایرنـا
? استاندار کرمان: ایجاد ۱۲ هزار شغل در کرمان پیش‌بینی شده است