از آزادگان سرافراز شهرستان کهنوج تجلیل شد

با برگزاری مراسمی در حضور برخی از مسئولین شهرستان کهنوج از آزادگان همیشه سرافراز این شهرستان تجلیل و قدر دانی شد. به گزارش”فت فتو” در این مراسم‌ امام جمعه کهنوج با درود به ارواح طیبه و تابناک حضرت امام(ره) ، شهیدان همیشه جاوید خصوصا شهدای مدافع حرم ،شهدای امنیت شهدای مدافع سلامت ،شهیدان رجایی و […]

با برگزاری مراسمی در حضور برخی از مسئولین شهرستان کهنوج از آزادگان همیشه سرافراز این شهرستان تجلیل و قدر دانی شد.

به گزارش”فت فتو” در این مراسم‌ امام جمعه کهنوج با درود به ارواح طیبه و تابناک حضرت امام(ره) ، شهیدان همیشه جاوید خصوصا شهدای مدافع حرم ،شهدای امنیت شهدای مدافع سلامت ،شهیدان رجایی و باهنر و سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی گفت: این ایام یادآور مصائب امام سجاد(ع) و حضرت زینب (س)و اسارت اهل بیت هست شنیدن خبر اسارت ،سیلی خوردن ، بدرفتاری و دشنام دادن به اهل بیت برای ما شیعیان واقعا دردناک هست چقدر فرزندان امام حسین (ع)سیلی خوردند تا پیام رسان خون شهدای کربلا باشند.

 
حجت الاسلام نجنو افزود: آن چه که دوران اسارت را برای آزادگان سرافراز ما در زندان های عراق قابل تحمل می کرد یادآوری مصائب اهلبیت بود.
 
مسافری رییس بنیاد شهید نیز در این مراسم با بیان اینکه با آغاز جنگ تحمیلی، رزمندگان عزیز ما در لبیک به حضرت امام (ره) برای دفاع از میهن عزیزمان جان فشانی کردند، خاطر نشان کرد: عده ای از رزمندگان‌دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل رسیدند، عده ای به افتخار جانبازی و عده ای هم به اسارت درآمدند.
 
وی بیان داشت: آزادگان همیشه سرافراز در زندان های رژیم بعث مرارت ها و سختی های فراوانی را تحمل کردند اما به خاطر اسلام ، انقلاب و ولایت خم به ابرو نیاوردند.
 
مسافری ابراز داشت: امنیت ، آسایش وآرامشی که ما امروز داریم از جانفشانی های آزادگان و رزمندگانی هست که با تمام وجود از مرزهای عزت و شرف دفاع نمودند و اجازه ندادند دشمنان و بدخواهان یک وجب از خاک کشور ما را اشغال کنند.
 
در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی از آزادگان سرافراز تجلیل شد.

انتهای پیام/ک
از آزادگان سرافراز شهرستان کهنوج تجلیل شد

منبع:آرمـان
? از آزادگان سرافراز شهرستان کهنوج تجلیل شد