اجرای طرح شهید سلیمانی در قالب ۷ تیم مراقبتی و ۱۵ تیم نظارتی در راور

غلامرضا عبدالهی گفت: طرح شهید سلیمانی با هدف شکستن زنجیره انتقال کرونا در قالب ۷ تیم مراقبتی، ۱۵ تیم نظارتی و ۶ تیم حمایتی در راور در حال اجرا می باشد. به گزارش “فت فتو”؛ غلامرضا عبدالهی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج راور گفت: طرح شهید سلیمانی با هدف شکستن زنجیره انتقال کرونا در قالب ۷ […]

غلامرضا عبدالهی گفت: طرح شهید سلیمانی با هدف شکستن زنجیره انتقال کرونا در قالب ۷ تیم مراقبتی، ۱۵ تیم نظارتی و ۶ تیم حمایتی در راور در حال اجرا می باشد.

به گزارش “فت فتو”؛ غلامرضا عبدالهی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج راور گفت: طرح شهید سلیمانی با هدف شکستن زنجیره انتقال کرونا در قالب ۷ تیم مراقبتی، ۱۵ تیم نظارتی و ۶ تیم حمایتی در راور در حال اجرا می باشد.

وی افزود: تعداد افراد تیم های درگیر در طرح شهید سلیمانی ۷۰ نفر می باشد و جمعا به ۳۲۲۷ نفر خدمت رسانی کرده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج راور در رابطه با تعداد مراکز واکسیناسیون در راور بیان کرد: یک مرکز تجمیعی در سالن ۹ دی شهرستان راور دایر است که دو نفر برادر و یک نفر خواهر بسیجی و یک نفر پاسدار جهت همکاری با این مرکز معرفی شده اند و دو مرکز نیز در بخش های کوهساران و فیض آباد دایر است.

عبدالهی گفت: در راستای اجرای کمک های مؤمنانه در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری برای کمک به نیازمندان و افراد آسیب دیده تعداد ۹۵۰ بسته معیشتی با کمک هیئت های مذهبی توزیع گردید.

وی گفت: طرح شهید سلیمانی که با تمام قوت در کشور در حال اجراست طرح بسیار موفق و موثری در مبارزه با کرونا بوده است.

انتهای پیام/ کارگرزاده
اجرای طرح شهید سلیمانی در قالب ۷ تیم مراقبتی و ۱۵ تیم نظارتی در راور

منبع:آرمـان
? اجرای طرح شهید سلیمانی در قالب ۷ تیم مراقبتی و ۱۵ تیم نظارتی در راور