آموزش و پرورش کرمان: دریافت وجه ثبت‌نام در مدارس دولتی را اطلاع دهید

کرمان – فت فتو – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر اینکه دریافت وجه، زمان ثبت نام از دانش آموزان ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می شود گفت که در صورت مشاهده، حتما اطلاع دهید. به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی آموزش و […]

کرمان – فت فتو – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر اینکه دریافت وجه، زمان ثبت نام از دانش آموزان ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می شود گفت که در صورت مشاهده، حتما اطلاع دهید.

به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، احمد اسکندری افزود: طی بخشنامه ای به مدارس اعلام شده دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت نام از دانش آموزان ممنوع است.
وی با تاکید بر این مدارس دولتی حق دریافت هزینه از اولیا را ندارند خاطر نشان کرد: اولیا دانش آموزان در صورت مشاهده دریافت وجه در مدارس به کارشناسی ارزیابی عملکرد ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان مراجعه کنند.
وی ضمن تاکید بر رعایت عزت و کرامت اولیا در زمان ثبت نام از نام نویسی بیش از ۸۰ درصد دانش آموزان استان کرمان تاکنون خبر داد.
اسکندری نسب گفت: ۹۸ درصد کتاب های درسی دانش آموزان در تمام دوره های تحصیلی به شهرستان های استان کرمان ارسال شده و از ۲۰ شهریور ماه توزیع می شود.
آموزش و پرورش کرمان: دریافت وجه ثبت‌نام در مدارس دولتی را اطلاع دهید

منبع:ایرنـا
? آموزش و پرورش کرمان: دریافت وجه ثبت‌نام در مدارس دولتی را اطلاع دهید