آغاز کار مجهزترین پایگاه واکسیناسیون استان کرمان در واحد شهید سلیمانی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اعلام کرد: مجهزترین پایگاه واکسیناسیون این استان در واحد شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز به کار کرد. علیرضا منظری توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در کرمان با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در مبارزه با کووید ـ ۱۹ اظهار کرد: پایگاه واکسیناسیون شهید سلیمانی […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اعلام کرد: مجهزترین پایگاه واکسیناسیون این استان در واحد شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز به کار کرد.

علیرضا منظری توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در کرمان با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در مبارزه با کووید ـ ۱۹ اظهار کرد: پایگاه واکسیناسیون شهید سلیمانی با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمان به‌طور رسمی فعالیت خود را با همکاری اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی در فضای دانشگاه آزاد اسلامی آغاز کرد.

وی، انجام واکسیناسیون را برای بال بردن سطح ایمنی جامعه بسیار ضروری دانست و افزود: در این پایگاه روزانه ۱۵ نفر در پنج ایستگاه به فعالیت مشغول هستند و در حال حاضر دو نوع واکسن کووبرکت و سینوفارم برای متولدین ۱۳۴۰ به پایین طبق دستورالعمل ستاد کرونا تزریق می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اضافه کرد: میانگین تزریق واکسن در این پایگاه در روز ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر بوده و خوشبختانه تاکنون عارضه خاصی پس از تزریق واکسن در این پایگاه گزارش نشده است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/منبع:آنـــا
? آغاز کار مجهزترین پایگاه واکسیناسیون استان کرمان در واحد شهید سلیمانی