آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال دیابتیک

بنا به اعلام کمیته اطلاع‌رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با کروناویروس استان کرمان، بیماران دیابتی بالای ۱۸ سال برای انجام واکسیناسیون علیه کرونا در سامانه بیماری‌های نادر ثبت‌نام کنند. به گزارش فت فتو؛ واکسیناسیون بیماران دیابتی بالای ۱۸ سال که دریافت کننده داروهای خوراکی و تزریقی دیابت هستند، آغاز شده و افراد مشمول این گروه […]

بنا به اعلام کمیته اطلاع‌رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با کروناویروس استان کرمان، بیماران دیابتی بالای ۱۸ سال برای انجام واکسیناسیون علیه کرونا در سامانه بیماری‌های نادر ثبت‌نام کنند.

به گزارش فت فتو؛ واکسیناسیون بیماران دیابتی بالای ۱۸ سال که دریافت کننده داروهای خوراکی و تزریقی دیابت هستند، آغاز شده و افراد مشمول این گروه می‌توانند جهت ثبت‌نام در سامانه بیماری‌های نادر جهت دریافت نوبت ثبت‌نام کنند.

افراد بالای ۱۸ سال دیابتیک در شهر کرمان جهت ثبت اطلاعات به یکی از مراکز دیابت بیمارستان‌های افضلی‌پور، شهید باهنر، سیدالشهداء، امام حسین (ارتش) و انجمن دیابت عرفان و در شهرستان‌ها به مراکز دیابت بیمارستان‌های شهرستان مراجعه کنند.

شایان ذکر است، مراکز یاد شده از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه الی ۱۳ و ۳۰ دقیقه شنبه تا پنجشنبه جهت ثبت‌نام واکسیناسیون بیماران دیابتی بالای ۱۸ سال فعال هستند.منبع:بــرنا
?
آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال دیابتیک