آغاز فاز دوم طرح «یاس» با همکاری کمیته امداد و هلال‌احمر در استان کرمان

صادقی از آغاز فاز دوم طرح «یاس» با همکاری کمیته امداد و هلال‌احمر و به‌منظور ارائه آموزش‌های امدادگری و مدیریت بحران در بین دختران خانواده‌های تحت حمایت در استان کرمان خبر داد.   به گزارش فت فتو؛ یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد ستان کرمان در مراسم آغاز فاز دوم طرح «یاس» که با حضور بابایی […]

صادقی از آغاز فاز دوم طرح «یاس» با همکاری کمیته امداد و هلال‌احمر و به‌منظور ارائه آموزش‌های امدادگری و مدیریت بحران در بین دختران خانواده‌های تحت حمایت در استان کرمان خبر داد.

 

به گزارش فت فتو؛ یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد ستان کرمان در مراسم آغاز فاز دوم طرح «یاس» که با حضور بابایی معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان کرمان و از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با روسای کمیته امداد و جمعیت هلال‌احمر سراسر استان برگزار شد گفت: طرح یاس که از سال گذشته یا همکاری کمیته امداد و جمعیت هلال‌احمر هم‌زمان با سراسر کشور در استان کرمان آغازشده و تاکنون خروجی خوبی برای مددجویان استان داشته است.

وی حفظ کرامت، شرافت و عزت خانواده‌های تحت حمایت را یکی از اولویت‌های مهم این نهاد دانست و افزود: به دنبال این هستیم کرامت انسانی مددجویان تحت حمایت خدشه‌دار نشود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه در فاز نخست اجرای این طرح ۵۰ نفر از دختران تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان از آموزش‌های هلال‌احمر بهره‌مند شده‌اند، خاطرنشان کرد: در فاز دوم نیز بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده ۵۰۰ نفر از دختران خانواده‌های تحت حمایت از این آموزش‌ها بهره‌مند خواهند شد.

وی هدف از اجرای این طرح را ارتقاء عزت‌نفس و پذیرش مسئولیت اجتماعی در بین مخاطبان و توانمندسازی رفتاری، ارتباطی و فرهنگی مددجویان، حضور مخاطبان در عرصه‌های اجتماعی و مشارکت در فعالیت‌های جمعی، ایجاد انگیزه درزمینهٔ امداد و کمک‌های اولیه و هم‌چنین آشنایی با حوادث و سوانح، ارتقاء سطح دانش و مهارت مخاطبان در خصوص امداد و کمک‌های اولیه و آشنایی با حوادث و نحوه مقابله با آن‌ها و ترویج فرهنگ خود امدادی و دگر امدادی دانست.

 

انتهای پیام/نامجومنبع:آرمان
? آغاز فاز دوم طرح «یاس» با همکاری کمیته امداد و هلال‌احمر در استان کرمان