آغاز اعمال محدودیت های کرونایی تعطیلات آخر مردادماه در زرند/ تعطیلی تمامی اصناف به جز گروه شغلی یک از فردا

علی صادق زاده با اعلام محدودیت ها و ممنوعیت های جدید کرونایی تعطیلات آخر مردادماه، از تعطیلی تمامی اصناف به جز گروه شغلی شماره یک در زرند، از فردا ۲۵ مردادماه خبر داد. به گزارش فت فتو ، علی صادق زاده فرماندار صبح امروز در جلسه فوق العاده ستاد مقابله با بیماری کرونا در شهرستان، […]

علی صادق زاده با اعلام محدودیت ها و ممنوعیت های جدید کرونایی تعطیلات آخر مردادماه، از تعطیلی تمامی اصناف به جز گروه شغلی شماره یک در زرند، از فردا ۲۵ مردادماه خبر داد.

به گزارش فت فتو ، علی صادق زاده فرماندار صبح امروز در جلسه فوق العاده ستاد مقابله با بیماری کرونا در شهرستان، با اشاره به اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های جدید کرونایی تعطیلات آخر مردادماه از فردا ۲۵ الی شنبه ۳۰ مرداد، از شیب تند صعودی ابتلا و مرگ و میر افراد به بیماری کرونا در سطح شهرستان اعلام نگرانی شدید و هشدار جدی داد.

وی گفت: از فردا دوشنبه ۲۵ مرداد ماه، محدودیت های کرونایی بسته به وضعیت فوق بحرانی و قرمز در سطح شهرستان، تا روز شنبه ۳۰ مرداد اجرا و اعمال خواهد شد.

فرماندار زرند افزود: تمامی گروه های شغلی ۲ و ۳ و ۴ از فردا تعطیل و صرفاً مشاغل ضروری گروه یک (مایحتاج ضروری مردم) اجازه فعالیت خواهند داشت.

 صادق زاده تصریح کرد: همچنین براساس تصمیم ستاد ملی کرونا کلیه ادارات، دستگاه های اجرایی، بانک ها و موسسات اعتباری، از دوشنبه ۲۵ مرداد تا پایان روز شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰، بغیر از دستگاه های ضروری و خدمت رسانی مانند نیروی انتظامی، اورژانس، داروخانه ها، آتش نشانی ها، بیمارستان ها و… تعطیل خواهند بود.

رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در پایان بر لزوم تشکیل تیم های بازرسی به سرپرستی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با همکاری تعدادی از ادارات مربوطه جهت بازدید و بررسی رعایت دستورالعمل ها و ضوابط بهداشتی عزاداری ماه محرم خصوصا تاسوعا و عاشورای حسینی از سوی هیئات و مواکب و همچنین تعطیلی اصناف بغیر از گروه یک، تاکید کرد. 

انتهای پیام/ زرندمنبع:آرمان
? آغاز اعمال محدودیت های کرونایی تعطیلات آخر مردادماه در زرند/ تعطیلی تمامی اصناف به جز گروه شغلی یک از فردا