آزادی ۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد در دهه فجر

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی زمینه آزادی ۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد از زندان‌های استان کرمان فراهم خواهد شد. به گزارش فت فتو، رئیس کل دادگستری استان کرمان در نشست هیئت امنای ستاد دیه استان کرمان گفت: برگزاری جشن‌های گلریزان نباید محدود به ماه مبارک رمضان شود و باید از سایر مناسبت‌های موجود برای این […]

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی زمینه آزادی ۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد از زندان‌های استان کرمان فراهم خواهد شد.

به گزارش فت فتو، رئیس کل دادگستری استان کرمان در نشست هیئت امنای ستاد دیه استان کرمان گفت: برگزاری جشن‌های گلریزان نباید محدود به ماه مبارک رمضان شود و باید از سایر مناسبت‌های موجود برای این منظور بهره برداری شود، زیرا برگزاری این جشن‌ها در فرهنگسازی کار‌های خیر بسیار اثرگذار است.

 

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی با اشاره به اینکه محوریت جشن‌های گلریزان باید متعلق به ستاد دیه باشد، افزود: لازم است که گزارش عملکرد شهرستان‌ها در برگزاری جشن‌های گلریزان و تعداد مددجویان آزاد شده تدوین شود و مردم بدانند که ستاد دیه به میزان کمک‌های مردمی هر شهرستان، اعتباراتی را برای آزادی مددجویان زندان‌های شهرستان‌های مختلف تامین می‌کند.

 

وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌شود که در شهرستان‌های بزرگ و محوری استان، ستاد دیه معین ستاد دیه استان تشکیل شود، گفت: باید به دنبال درآمدزایی برای ستاد دیه در طول سال باشیم و کمک‌های مردمی برای آزادی مددجویان جرائم غیرعمد افزایش یابد.

حجت الله موسوی قوام مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان هم گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰۲ مددجوی جرائم غیرعمد با پرداخت ۱۴ میلیارد و ۵۳۷ میلیون تومان از زندان‌های استان کرمان آزاد شده و ۱۱ نفر نیز در آستانه آزادی هستند.

موسوی قوام تصریح کرد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی زمینه آزادی ۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد از زندان‌های استان فراهم خواهد شد.
وی ادامه داد: سال گذشته ۱۸ جشن گلریزان در استان کرمان برگزار شده و در مجموع بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان کمک برای آزادی مددجویان جرائم غیرعمد جمع آوری شده است.
آزادی ۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد در دهه فجر

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? آزادی ۲۲ مددجوی جرائم غیرعمد در دهه فجر