آخرین قیمت خودرو امروز۱۷ تیر ۱۴۰۳

قیمت خودرو امروز یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ نوسانی گزارش می‌شود؛ طوری که این نوسان در محصولات داخلی بیشتر از محصولات مونتاژی است هر چند این تغییر در اغلب محصولات به چشم می‌خورد اما میزان و شدت آن در بین خودرو‌ها چندان زیاد نیست. همچنین نرخ دلار به عنوان مهم‌ترین محرک بازار، تاثیر خود را در […]


قیمت خودرو امروز یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ نوسانی گزارش می‌شود؛ طوری که این نوسان در محصولات داخلی بیشتر از محصولات مونتاژی است هر چند این تغییر در اغلب محصولات به چشم می‌خورد اما میزان و شدت آن در بین خودرو‌ها چندان زیاد نیست. همچنین نرخ دلار به عنوان مهم‌ترین محرک بازار، تاثیر خود را در محصولات داخلی و مونتاژی با افت وخیز نسبت به روز‌های گذشته نمایان کرد.

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شوند.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز در اغلب محصولات دستخوش تغییر شد.

سورن پلاس موتور XU7P از محصولات شرکت ایران خودروست که افت شش میلیون تومانی را نسبت به روز‌های گذشته تجربه کرد و ۶۳۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

پژو پارس در شمار پرطرفدارترین محصولات این شرکت، با ریزش ۱۰ میلیون تومانی به قیمت ۶۸۵ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

انواع مدل تارا در صبح امروز دستخوش تغییر شدند. تارا دستی V1 بیشترین افت قیمت نه میلیون تومانی را تجربه کرد و به قیمت ۸۰۶ میلیون تومان معامله می‌شود.

وانت زامیاد گازسوز (رادیال) از محصولات شرکت سایپا، با صعود ۱۵ میلیون تومان به قیمت ۶۵۳ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

کوییک GXR-L در شمار دیگر محصولات داخلی شرکت سایپا، با افت هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به قیمت ۴۳۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودرو‌های داخلی

محصولات مونتاژی به نسبت خودرو‌های داخلی از تغییر کمتری برخودار هستند.

تیگو ۸ پرو (هیبرید) و تیگو ۸ پرومکس (IE) از محصولات مونتاژی مدیران خودرو، هر دو با افت ۲۵ میلیون تومانی نسبت به روز‌های گذشته به ترتیب با قیمت دو میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان و سه میلیارد و ۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

جک S3 از محصولات شرکت کرمان موتوراست که در صبح امروز با افزایش ۲۰میلیون تومانی کار خود را شروع کرد و به نرخ یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان در بازار ارزش‌گذاری شد.

دیگنیتی پرستیژ محصول لوکس شرکت بهمن موتور، با رشد ۴۰ میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

/تجارت نیوز


آخرین قیمت خودرو امروز۱۷ تیر ۱۴۰۳

منبع: اصلاحات نیوز
? آخرین قیمت خودرو امروز۱۷ تیر ۱۴۰۳