آتش‌سوزی در استانبول ۲۷ کشته و زخمی برجای گذاشت

به گزارش گروه بین‌الملل نذیر کرمان، منابع ترکیه‌ای از کشته و مصدوم شدن شماری بر اثر آتش سوزی مهیب در استانبول خبر دادند. براساس گزارش خبرگزاری تی آر تی، منابع ترکیه‌ای از آتش سوزی در استانبول خبر دادند. این منابع اعلام کردند که آتش سوزی در محله گایرت تپه در منطقه بشیکتاش در استانبول رخ […]

به گزارش گروه بین‌الملل نذیر کرمان، منابع ترکیه‌ای از کشته و مصدوم شدن شماری بر اثر آتش سوزی مهیب در استانبول خبر دادند.

براساس گزارش خبرگزاری تی آر تی، منابع ترکیه‌ای از آتش سوزی در استانبول خبر دادند.

این منابع اعلام کردند که آتش سوزی در محله گایرت تپه در منطقه بشیکتاش در استانبول رخ داده و بر اثر آن ۲۷ نفر کشته و یک نفر دیگر نیز مصدوم شده اند که حال برخی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

فرماندار استانبول در بیانیه‌ای اعلام کرد که آتش سوزی در یک کافه شبانه در ساختمانی ۱۶ طبقه در منطقه «بشیکتاش» در بخش اروپایی این شهر رخ داده است.

براساس گزارش فرمانداری استانبول، حال شماری از مصدومان حادثه آتش سوزی در این شهر وخیم است و احتمال افزایش تلفات این حادثه وجود دارد.

بلافاصله پس از وقوع آتش سوزی، آتش نشانان، تیم‌های امداد و نجات و پلیس در محل حاضر شدند و اقدامات لازم برای انتقال مجروحان این حادثه به بیمارستان انجام دادند. براساس این گزارش، ۳۱ خودروی آتش نشانی و ۸۶ آتش نشان در فرایند خاموش کردن آتش حضور داشتند.

انتهای پیام/
آتش‌سوزی در استانبول ۲۷ کشته و زخمی برجای گذاشت

منبع: بــرنا
? آتش‌سوزی در استانبول ۲۷ کشته و زخمی برجای گذاشت